UKS Kołobrzeg wygrał złoto i srebro na mistrzostwach Polski

Aktulności Kołobrzeg Sport z Kołobrzegu

Specjalnie na Mistrzostwach Polski Młodzików w oszczędnościach w sposobu wolnym zarejestrowali się podopieczni Adama Bieńkowskiego. Zawody odbyły się w bliskim Stargardzie a wkład w nim nabyło 244 najlepszych młodych zapaśników z wszystkiego świata.

 

UKS Kołobrzeg wygrał złoto i srebro na mistrzostwach Polski

 

W boju o tytuły mistrzowskie nie zabrakło kołobrzeżan a dobrze 5 zawodników UKS Zapasy Kołobrzeg. Tak z nich spisał się Aleksander Polguj, który w grupie do 75 kilogramów zdobył złoty medal. Kołobrzeżanin w końcu pokonał Michała Dubowskiego z Rokity Brzeg Dolny. Niezwykle interesujący istniał także cel w mierze do 100 kilogramów, w którym kolejny reprezentant UKS Patryk Mirecki przegrał 4:5 z Ksawerym Kamińskim z Sharka Łódź. Start w turnieju wzięli także Mateusz Rajkowski, który z czterech walk wygrał dwie oraz Jan Dowżycki i Marcel Osos.

– Stanowię mocno wielki z obecnych chłopców ponieważ odwalili kawał dobrej roboty nie jedynie na stresach lecz również na treningach gdzie wylewało się litry potu . Mam okazję że następne lata współpracy przyniosą coraz większe wyniki nie jedynie na arenach kraju jednak także zarówno na matach Europy czy i Świata. Trzymajcie Kciuki – skomentował zaraz po zawodach trener UKS Kołobrzeg, Adam Bieńkowski.

Kolejny start kołobrzeskich zapaśników teraz w najpodobniejszy weekend w Turnieju Międzynarodowym o Puchar Bałtyku w Białogardzie

Zobacz również Reklama Kołobrzeg

 

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments