Rozstępy po ciąży? Wypróbuj laser!

Rozstępy po ciąży? Wypróbuj laser!

Warto przeczytać

Laser pomaga redukować zmarszczki i rozstępy. Działa naprawdę doskonale, sprawdza się i jest sposobem na wygładzenie cery. Piękna i gładka buzia prezentuje się naprawdę doskonale. Warto wybrać taką metodę stosować. Strona

Laserqclinic.pl  jest źródłem informacji. Coraz więcej osób docenia takie działania i korzysta z nich. Obecnie laser sprawia, że efekty są naprawdę doskonałe. Urządzenia są kosztowne, ale dają takie efekty, o których jeszcze kilkanaście lat temu nawet nie można było pomarzyć. Dzisiaj wyjątkowe wyniki są w zasięgu ręki niejednej osoby.

Skąd się biorą rozstępy?

Rozstępy powstają po szybkiej zmianie wagi lub zmianie kształtu sylwetki podczas dojrzewania. Zaburzenia hormonalne także powodują rozstępy. Likwidacja rozstępów polega na kierowaniu wiązki światła lasera na zmianę skórną. Laser robi w skórze małe dziurki, dzięki niemu pojawia się nowy naskórek.  Laser musi posługiwać się specjalista, osoba profesjonalna, z odpowiednią wiedzą. Metoda działa punktowo i nie jest bolesna.

Czas zabiegu też nie jest długi – na jeden zabieg trzeba przeznaczyć od kilku do kilkunastu minut. Każdy pacjent jest najpierw badany, odbywa się wywiad lekarski, a dopiero później przeprowadza się zabieg. Jeden zabieg to za mało, musi być ich cała seria. Tylko dzięki temu można zredukować rozstępy, a nawet wygładzić je w pełni. Po zabiegu skóra bywa lekko zaczerwieniona, może być opuchnięta lub podrażniona, ale po kilku dniach wraca do pierwotnego stanu.

To także dodatkowo zachęca do stosowania nowoczesnego zabiegu w świetnej cenie. Warto o tym pomyśleć i warto zadbać o najlepsze możliwe zabiegi, które są oferowane zawsze i każdej osobie. 

Kto nie może poddać się terapii laserem?

Laseroterapia nie jest odpowiednia dla osób chorujących na nowotwory, mających atopowe zapalenie skóry. Skórne infekcje wirusowe lub bakteryjne także eliminują infekcje wirusowe czy bakteryjne. Przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych, ciąża i karmienie piersią także nie pozwalają na stosowanie lasera do usuwania rozstępów.

Zanim skorzysta się z laseroterapii trzeba koniecznie porozmawiać ze specjalistą, powiedzieć mu o chorobach i leczeniu, a także innych przeciwwskazaniach. Rozstępy są zbędne, trzeba je wyrugować i pozbyć się ich jak najszybciej. Dzięki specjalistom jest to realne. Kiedyś wcierano kremy i stosowano zabiegi manualne. Dzisiaj stosuje się całkiem inne metody, które doskonale się sprawdzają i są najbardziej wartościowe.

Dlaczego warto zlikwidować rozstępy?

Dlaczego likwiduje się rozstępy? Przyczyną są niedogodności estetyczne. Rozstępy powstają na biodrach, pośladkach, udach. Nie są od nich wolne brzuch, barki i piersi. Redukowanie takich blizn, bo przecież rozstępy są bliznami, wcale nie jest męczące. Jest to bardzo łatwa sprawa, której należy się podjąć. Stosowanie laseroterapii to metoda niedroga, dobra, dostosowana do potrzeb każdej osoby.

Metoda jest dobra, skuteczna i na pewno przydatna. Poza tym jest nowoczesna, sterylna, bezbolesna. Warto wybrać dobry gabinet, w którym stosowana jest taka laseroterapia, ponieważ dzięki niej można o wiele lepiej funkcjonować i dbać o własną skórę. 

 

 

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments