Jaką bieliznę chłonną dla mężczyzn wybrać? Wypróbuj TENA Men!

Jaką bieliznę chłonną dla mężczyzn wybrać? Wypróbuj TENA Men!

Warto przeczytać

Nietrzymanie moczu (czyli inkontynencja) może mieć różną postać. Kropelki moczu mogą wyciekać jeszcze chwilę po opróżnieniu pęcherza, a w cięższych przypadkach także w trakcie wysiłku lub nawet mimowolnie. Osoby starsze oraz ciężko chorujące radzą sobie z tym problemem dzięki pieluchomajtkom. Co jednak w przypadku większej aktywności w ciągu dnia? Wówczas to bielizna chłonna jest najlepszym rozwiązaniem. Bielizna chłonna to produkt, który zdobywa coraz większą popularność wśród mężczyzn z problemem nietrzymania moczu. Na rynku dostępnych jest wiele odmian tego produktu. Na co należy zwrócić uwagę przed jej zakupem, by nie popełnić błędu?

Najważniejsze parametry bielizny chłonnej

Najważniejszymi parametrami męskiej bielizny chłonnej, które powinno się sprawdzić, są chłonność i wygoda. Poziom chłonności oznaczany jest na opakowaniu. U każdego z producentów takie oznaczenie może wyglądać zupełnie inaczej. Na przykład przy majtkach chłonnych TENA Men funkcjonuje oznaczenie w formie pustych i pełnych kropelek. Im więcej kropelek jest pełnych, tym taka bielizna ma większą chłonność. Bardziej chłonne majtki przeznaczone są dla mężczyzn, u których nietrzymanie moczu nie ma charakteru wyłącznie kropelkowego, lecz nieco cięższy.

Jeśli chodzi o wygodę, najważniejsze jest dopasowanie bielizny chłonnej do ciała pod względem anatomicznym. W składzie takich majtek chłonnych musi się także znajdować wysokiej jakości tworzywo. Gdy jest to bielizna przebadana dermatologicznie, zyskujemy pewność, że jest ona bezpieczna dla skóry i nie wywołuje podrażnień. Dzięki temu może być używana nawet przez osoby bardzo aktywne w ciągu dnia, a więc pracujące zawodowo czy przez sportowców.

Bielizna chłonna w różnych rozmiarach i wariantach kolorystycznych

Bielizna chłonna podobnie jak klasyczna bielizna posiada kilka rozmiarów. Określane są one literowo (np. S, M, L), ale również można spotkać oznaczenie w widełkach centymetrowych, jeśli chodzi o obwód bioder. Dzięki dokonaniu pomiarów własnych i dopasowaniu ich do konkretnego modelu bielizny nie popełnimy błędu. Zbyt luźna lub zbyt ciasna bielizna chłonna nie spełni bowiem naszych oczekiwań względem produktu na nietrzymanie moczu. Ta pierwsze będzie powodowała wycieki, a druga podrażnienia.

Bielizna chłonna dostępna jest także w różnych wariantach kolorystycznych. Dzięki kolorowi niebieskiemu lub czarnemu nie odróżnia się ona od standardowej bielizny bawełnianej, którą stosujemy na co dzień. Zapewni to komfort nawet w intymnych sytuacjach.

Darmowe próbki produktów TENA Men – doskonały sposób na przetestowanie bielizny chłonnej

Gdy nigdy nie stosowaliśmy produktów higienicznych i nie wiemy, które będą najlepsze w naszym przypadku, możemy zamówić ich darmowe próbki. Taka opcja jest dostępna w przypadku większości produktów TENA Men. Wystarczy tylko wybrać interesujący nas produkt oraz jego rozmiar, określić dla kogo go zamawiamy (dla siebie lub osoby, którą się opiekujemy), a także podać szczegóły dotyczące miejsca dostawy.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments