5 powodów, dla których Polacy kupują przez internet!

5 powodów, dla których Polacy kupują przez internet!

Prasówki Warto przeczytać

5 powodów, dla których Polacy kupują przez internet! Polacy coraz częściej kupują przez internet. Z informacjach za rok 2018 wynika, że pierwsza sklepów proponujących własne produkty online wzrosła o 34% w układzie ostatnich 5 lat. Jeszcze na placu pojawiają się nowoczesne metody, które pozwalają zrobienie zakupów jeszcze szybciej, i dzięki najszerszym standardom zabezpieczeń transakcji zyskujemy pokój i bezpieczeństwo. Dlaczego Polacy kupują przez internet?

5 powodów, dla których Polacy kupują przez internet!

Oszczędność czasu

Według informacjach z raportu KPMG na badanie: “Dlaczego kupimy w sklepach internetowych?” 40% odpowiedzi prezentowało na oszczędność czasu. Obecnie wszystkiemu z nas chce na dużym załatwieniu swoich spraw. Nie akceptujemy wyglądać w fazach. Zakupy przez internet gwarantują nam uniknięcie tłumów. Nie musimy martwić się godzinami otwarcia sklepu ani tymże, jak dotrzeć w oznaczone pomieszczenie. Zamiast tego zaczynamy stronę internetową oraz wszystko narzekamy na wyciągnięcie ręki. Jeśli pierwszy przeglądany przez nas sklep online nie oferuje interesującego nas produktu, szybko możemy pójść do kolejnego, trzeciego i czwartego. Zajmie nam toż zupełnie mniej czasu niż spacer po galerii handlowej. Dodatkowo cały proces zakupów z wyboru przedmiotu po realizację transakcji może zdobyć nawet kilka sekund, co w biznesach stacjonarnych daje się rzadko.
Wszystko w samym miejscu

Kolejnym powodem, który otrzymałeś wynik 27% wskazań, jest dostępność wielu artykułów w samym miejscu. Dzięki urządzeniu podpiętemu do internetu otrzymujemy więcej swobody niż w galeriach handlowych. Możemy zdobyć na kartę każdego sklepu i poprawiać asortyment w pewnym miejscu a czasie. Co Polacy kupują przez internet? Według badania PwC największym uznaniem zajmuje się odzież oraz obuwie. Na dodatkowym miejscu dostają się leki i kosmetyki. Potrafi wówczas stanowić zaskoczeniem, jednak warunek jest lekki. Mowa tu o cenach, które często kłócą się z tych dużych. Trzecią pozycję zajmują książki, muzyka, obrazy i zabawy wideo. Dużo osób posiada jednocześnie ze sklepów internetowych w sensie zamówienia mebli oraz wyposażenia domu. Warto wspomnieć, że aż 47% badanych decyduje się na zakup przez internet produktów spożywczych.
Możliwość porównania cen

Trzecim powodem, o którym warto wspomnieć, istnieje możliwość porównania cen. Taka odpowiedź uzyskała aż 54% wskazań w raporcie KPMG. Owszem, w sukcesie sklepów stacjonarnych jeszcze będzie toż możliwe, jednak w takiej sytuacji musimy udać się co nieco do kilku miejsc. Z zmiany czerpiąc z internetu, wystarczy wejść na jedną stronę, oraz całe niezbędne wiedze będą na wyciągnięcie ręki. Gdy toż możliwe? Wszystko to dzięki porównywarkom cen. Jak chcemy skorzystać z najkorzystniejszej oferty pod względem cenowym, wystarczy wejść na zdrową platformę. Następnym etapem będzie pasowanie interesującego nas produktu czy sklepu. Następnie otrzymamy zestawienie produktów prostych w innych sklepach wraz z propozycją cenową, która uwzględnia i cenę dostawy. Dzięki temu bez problemu wybierzemy najtańszą z opcje.
Atrakcyjne promocje

Atrakcyjne promocje to inny powód, jaki w klas cena otrzymał aż 46% wskazań respondentów w raporcie KPMG. Coraz częściej daje się, że sprzedawcy proponują naszych mężczyzn do stosowania z kolekcji internetowej przez wielkie promocje. Dzięki nim wolno kupić produkt nawet do kilkudziesięciu procent taniej niż w możliwości stacjonarnej. Sprowadza się również, że rabaty obejmują koszty dostawy. Inne sklepy wprowadzają promocje kup 2 za 1 oraz wiele nowych. Bez wątpienia takie możliwości częściej można nastąpić w budów niż stacjonarnie. Warto również wspomnieć, że istnieją strony, które robią w samym miejscu wszystkie dostępne rabaty. Dzięki temu zaoszczędzimy coraz sporo czasu a pieniędzy.
Dostępność różnych form płatności

Warto również wspomnieć o dostępności różnych form płatności. Sklepy internetowe umożliwiają naszym klientom skorzystanie z najnowszych rozwiązań. Według raportu Gemius “e-Commerce w Polsce 2019” więcej kobiet decyduje się na zastosowanie z szybkich przelewów za pośrednictwem takich serwisów jak: PayU, przelewy24, Dotpay. Trzy kolejne miejsca zajmują bardziej tradycyjne rozwiązania, przykładowo płatność gotówką u kuriera, przelew tradycyjny, wysyłka za pobraniem. Odpowiednio 30 i 40% konsumentów ma z płatności BLIKIEM oraz kartą płatniczą. Coraz dużo sklepów oferuje również płatności SMS-em lub mobilne takie jak: stosowanie kodów QR. Być zapewne są one mniej atrakcyjne wśród polskich konsumentów, natomiast nie odchodzą z nowych skutecznością i siłą.

Na cel dodajmy też o płatnościach z odroczonym terminie, które pozwalają zrobienie zakupów oraz opłacenie ich właśnie po jednym etapie, przykładowo 30 dniach. Ponadto sklepy internetowe umożliwiają i zrobienie zakupów na części. Możemy zastosować także z sposobów oferowanych przez sklepy, jak również firmy finansowych. Dzięki możliwości wnioskowania online o pożyczki ratalne można ponadto w współczesny rozwiązanie pozyskać potrzebne pieniądze na sprzęt RTV, AGD, elektronikę czy każdy inny cel.

Artykuł został stworzony przez lekarzy z 5 powodów, dla których Polacy kupują przez internet! .

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments